Bugünler de birçok kişi benden tema önerisi istiyor. Bende takipçilerimin işine yarayacak temalar ararken Onedio tarzı 2 tema buldum. Bildiğim kadarıyla Onedio teması arayan birçok kişi var. Bu temalar Onedio ile büyük benzerlik gösteriyor. Üstelik yerli tasarımcılar tarafından yazılmış gayet şık ve başarılı temalar. Lafı daha fazla uzatmadan temalara geçelim:

Enİyi7 WordPress Teması

onedio wordpress teması

Wmaracı’nda gezinirken gördüğüm, Saygılı hosting tarafından tasarlanan bu tema ücretsiz olarak dağıtılıyor ve belli konularda ücretsiz destek veriliyor. Onedio’ya büyük benzerlik gösteriyor. Responsive (mobil uyumlu) bir tema. Temadan bazı resimler de aşağıdaki gibi. Haber ve portal siteleri için rahatlıkla kullanılabilir.

onedio wordpress teması

onedio mobil tema

Demo | İndir

iMagazine Portal Teması

Bu temayıda r10’da gördüm, oldukça hoşuma gitti. Yine onedio teması ile büyük benzerlik gösteriyor. Bu temayı almak isterseniz tasarımcı arkadaş tema üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabiliyor. Tema fiyatı 79 TL ve sadece bir domain üzerine lisanslanıyor. Şuan için mobil uyumlu değil ama çalışmalar başlamış. Kısa bir süre sonra mobil desteğin geleceğide söyleniyor.

Tema Görselleri:

wordpress portal teması

Demo | Satın Al