twitter takipçi arttırmaYaşadığımız şu sosyal medya devrinde birçok kişinin amacı daha çok takip edilmek olmuş. Takipçi sayılarını arttırıp fenomen olma yada bu hesaplardan reklam yapıp para kazanma gibi amacı olan onlarca kişi var. Herkes bir şekilde daha çok takipçi elde edip sesini kitlelere duyurmak istiyor.

Takipçi sayısını arttırmak elbette kolay değil. Bu yüzden de birçok kişi takipçi kasma sitelerinde baş vuruyor. Bu sitelere üye olanlar bir takipçi havuzunda toplanmış oluyor ve karşılıklı takip olayı gerçekleşiyor. Bu şekilde takipçi sayısını arttıran birçok kişi var. Bende bugünlerde bu sitelerden birini kullanmaya başladım. Tek ürün satışı yaptığım sitemin twitter takipçilerini arttırmak için kullanıyorum.

Twitly adındakı bu sitenin en sevdiğim yanlarından biri reklamsız olması. Birçok takip sitesi twitter hesaplarınızın kontrolünü ele alıp istemediğiniz kişileri takip ettirirken bu sitede böyle bir durum yok. Siteye girdiğinizde sizi sade ve kullanışlı bir kontrol paneli karşılıyor.

twitly takipçi kasma

Twitter Analiz bölümünden sizi takip etmeyen üyeleri görüp takipten vazgeçebiliyorsunuz. Her siteye girdiğinizde tarama yapıp takip etmeyenleri buluyor.

Geri takip bölümüne girdiğinizde siteye üye diğer kişileri görüp hızlıca fallow yapabilirsiniz. Yine bu bölümde bulunan GT beklediklerim kısmından, takip edip geri takip beklediğiniz kişilerin listesini görebilirsiniz. Bir süre bekleyip takip etmemeleri durumunda takibi bırakabiliyorsunuz.

Aynı zamanda sitede ücretsiz instagram takipçi kasma bölümüde bulunuyor.

İnstagram Takipçi Arttırma

instagram takipçi kasmaİnstagram analiz bölümüne girip, hesabınızla giriş yaparak bu özelliğide kullanabilirsiniz. Twitter kasma daki gibi burada da instagram takipçisi kasabiliyorsunuz. Aynı zamanda sizi takip etmeyenleri bulup takiptende vazgeçebiliyorsunuz.