Yaşadığımız şu internet çağında web sitesi olmayan bir firma düşünülemez. İnternet öyle bir gelişti ki nerdeyse ekmeği bile internetten satın alır olduk. Hal böyleyken kitlelere ulaşmak isteyen bir firmanın da mutlaka bir web sitesi olmalı.

Baştan savma yapılmış bir web sitesinin size bir faydası olmayacaktır. Bir firmanın web sitesi müşteriyi çekmeli ve aradığını kolayca bulacak bir şekilde tasarlanmalıdır. Şık ve hızlı bir tasarımın yanında, arama motorlarında da ilk sıralarda çıkmalıdır ki potansiyel müşteriler sizi bulabilsin. Artık Google’de üst sıralarda bulunan bir site, işlek bir caddedeki dükkandan çok daha fazla iş yapıyor.

Yukarıda özelliklerini saydığımız gibi bir websitesi yapmak kolay bir iş değil tabiki. Firmanıza özel bir tasarım yaptırmak için ileri düzey kod bilgisi olan biriyle çalışmalısınız. Diğer yandan seo (arama motoru optimizasyonu) işleri içinde ayrı uzmanlarla çalışmanız gerekir. Bu uzmanları bulmak sizin hem zamanınızı alacaktır hemde oldukça pahalıya patlayacaktır. Peki tek bir firma bu işlerin hepsini sizin için yapsa?

gökçe bilişim bakırköy web tasarım

 

İstanbul Bakırköy’de bulunan Gökçe Bilişim yıllardır uzman kadrosuyla web tasarım hizmeti veriyor. Alanında uzmanlaşmış grafik tasarım ve seo uzmanları siteniz için en iyi hizmeti veriyor.

Bugüne kadar birçok ünlü markaya web tasarım hizmeti veren firma tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sizde firmanız için bir site yaptırmak istiyorsanız mutlaka Gökçe Bilişim firmasına danışmalısınız. Web sitelerinde birçok referans gösteriyorlar zaten.

Eticaret siteleri içinde tasarım ve seo çalışmalarının yanında sanal pos entegrasyonu, toplu mail gönderimi, sosyal medya hizmeti, ssl sertifikası ve daha birçok hizmeti uygun fiyatlara veriyorlar. Eticaret ile uğraşanlar bu işlerin ne kadar zahmetli olduğunu bilir. Bu işlerin hepsini kısa bir süre içinde en iyi şekilde yapıp siteyi size teslim ediyorlar. Firmanız için eticaret sitesi kurmak istiyorsanız e ticaret paketlerine mutlaka bakmalısınız.