SEKENO

Güncel SEO Wordpress dersleri ile web sitenizi güçlendirin!

SEO

Takipçilerim SEO ve WordPress hakkında ki sorularını zaman zaman özelden soruyorlar. Bende elimden geldiğimde yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu sorulardan herkesin yararlanması için bunda böyle seo-wordpress sorularınızı burdan yanıtlıyorum. Formu doldurup sorunuzu gönderin, en kısa sürede yanıtlamaya çalışacağım.

Seo Soru ve Cevapları

Hocam merhaba bu soruyu yanlış bir yerden sorabiliyor olabilirim ama kusura bakmayın benim bir çilingir sitesi yapmam lazım bir tanıdığa yapıcam ilk işim olucak bu sitede anahtar satışı olucak şu şekilde çalışıcak kullanıcı anahtarı sepete attı siparişi verdi bu sipariş panele düşecek kullanıcının adı telefonu adresi gibi özellikleriyle birlikte eğer düşüncem yanlışsa nasıl yapabilirim sertifika, […]

Çilingir Sitesi İçin Eticaret Sistemi

Dijital dünyadaki adresimiz e postalar… Herhangi bir yere kayıt olurken e posta adresi kullanmak zorundayız. Bildirimlerimizi epostalarımız ile takip edebiliriz. E posta açmak için çeşitli servisler var. En ünlüleri Microsoft’un hotmaili ve Google’nin Gmail’i. Her ikisinide kullanıyorum ama hotmaili pek sevmiyorum. Gmail bana kalırsa en güvenilir email sistemi. Arkasında Google gibi bir dev var. Güvenlik […]

E Posta Oluşturma

Sık Sorulan Seo Soruları

Seo Nedir?

Search Engine Optimization yani arama motoru optimizasyonu. Sitemizi arama motorları ile uyumlu hale getirmek için yaptığımız çalışmaların tümüne seo denir. Kabaca Google’de üst sıralara çıkmak için yaptığımız çalışmalar diyebiliriz.

Seo Nasıl Öğrenilir?

Seo hakkında bilgilerin yayınlandığı güncel siteler ve bloglar var. Bu blogları takip ederek seo hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda webmaster forumlarınıda takip edebilirsiniz.

Bir Seo Danışmanı yada Firması ile Çalışmalı mıyım?

Web siteniz arama motorlarında iyi bir konumda değilse istediğinizi (daha fazla trafik, daha çok ürün satışı vs.) elde edemezsiniz. Bu nedenle sitenize seo çalışması yaptırmak yararınıza olacaktır. Seo hakkında ileri düzey bilgiye sahip değilseniz bir seo uzmanına başvurmalısınız.

Seo Yöntemleri

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: